Toshiba Satellite C855-18G vs Samsung NP350V5C-S09TR

Günümüzün en çok kullanılan teknolojik cihazlarından bir tanesidir bilgisayarlar. İlkokul çağında çocuklardan tutunda üniversite öğrencisine artık herkesin iyi kötü bir bilgisayarı bulunmakta. Bundan 10 yıl önce bilgisayar kullanımı lüks bir kullanım olup kullanıcı sayısı çok azdı. Günümüzde ise 7’den 70’e herkes bir bilgisayara sahip. Teknoloji ile beraber son yıllarda harika özelliklerde yanımızda taşıyabileceğimiz makineler piyasaya sunuldu. Oldukça kullanışlı ve hafif tasarlanan Dizüstü Bilgisayarlara rağbet her geçen gün daha da artmakta.

Toshiba Satellite C855-18G:

Intel Core İ5 yeni nesil işlemciye sahip olan Toshiba Satellite C855-18G modeli 5,5 saat pil ömrüyle kullanıcıların karşısına çıkmakta. 8 GB Ram kapasitesi ile rakiplerini kıskandıracağa benziyor. Hafif taşınabilir yapısıyla ve göze hitap eden tasarımıyla, kart okuyucu ve bluetooth özellikleri ile dışarıdan harici bir cihaza gerek kalmadan kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamakta.

Samsung NP350V5C-S09TR:

2.5 GHZ işlemci hızıyla üretilen  Samsung NP350V5C-S09TR modeli standartların üstünde ekran kartı hafızası ile yeni nesil makinelere meydan okumakta. Core i5 işlemcisi, 8 GB Ram hafızası ile performansı yüksek

tutmayı amaçlamış. 6 hücreli 5.5 saat dayanabilen bir pil yapısına sahip. Zarif yapısı ve asil görünümüyle rakipleri arasında dikkat çekeceğe benziyor.

Toshiba Satellite C855-18G    —    Samsung NP350V5C-S09TR

Performans bakımından diğer modeli geride bırakan  Samsung NP350V5C-S09TR modeli HDMI girişi ,bluetooth gibi artı özellikleriyle de dikkat çekmekte. Öte yandan göze hitap eden tasarımı kart okuyucu ve hafif yapısıyla öne çıkmakta. Her iki modelde de kart okuyucu, kablosuz iletişim, kolay kullanım özellikleri bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir