Teknoloji Harikası Çamaşır Makineleri

Temizlik insan vücudu ve sağlığı için her zaman önemli bir faktördür . Günlük hayatta en çok temas ettiğimiz eşyanın giysilerimiz olması sebebiyle temizliği oldukça önem arz etmektedir. Teknolojinin hayatımıza getirdiği yeniliklerden bir tanesi de gelişmiş teknolojik çamaşır makineleridir.

Hotpoint-Ariston AQD1070F:                                                                           

10 Kg  yıkama kapasitesine  sahip  Hotpoint-Ariston AQD1070F modeli hızlı yıkama özelliği ve çocuk kilidi gibi özellikleri ile teknolojiden oldukça faydalanmış görünüyor. Ekstra durulama ve süper sessiz çalışma özellikleri ile rakiplerini geride bırakacağa benzemektedir. Zaman erteleme özelliği ile dilediğiniz zaman yıkamaya başlayabilmekteyiz. Farklı kurutma seçenekleri ile giysilerinizin türüne göre kurutma işlemi yapabilmektedir.

Samsung WD8704DJF:

Yıkanan çamaşırın miktarına göre zamanlama yapma özelliğine sahip Samsung WD8704DJF modelihızlı yıkama seçenekleri ile kullanıcının dikkatini çekmektedir. Ekstra durulama özelliği ve yıkama programları ile kullanıcıyı bir hayli rahat ettireceğe benziyor.  Süper sessiz çalışma özelliği, dijital göstergesi  ile ev hanımlarının ve bayanların en büyük yardımcısı olmaya adaydır.

Hangisini almalıyım ?  Hotpoint-Ariston AQD1070F   Samsung WD8704DJF

Çamaşır miktarına göre zamanlama yapma özelliğine sahip Samsung WD8704DJF modeli ekstra durulama özelliği ile çıkıyor karşımıza. Rakibine oranla daha fazla çamaşır yıkama kapasitesi olan Hotpoint-Ariston AQD1070F modeli  kullanıcı dostu ara yüzü ile ev hanımlarının daima yanında. Her iki modelde de sessiz çalışma, dijital gösterge, çocuk kilidi gibi özellikler mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir