Sony HDR-PJ30VE Full HD Video Kamera Ürün İnceleme

Hayatımızın bütün ilklerini kameraya kaydetmek isteriz. Diploma törenimiz, doğum günlerimiz, düğünümüz, evlilik yıldönümümüz, bebeğimizin doğumu; kısacası hayatımızda tekrarı olmayacak en mutlu anlarımızı kaydedebilmek çok değerlidir. Bu görüntüleri yıllar sonra izlediğinizde biraz güler ve bir parça da hüzünlenirsiniz. En güzel anlarımızı en güzel şekilde görüntüleyebileceğimiz bir kameradan bahsetmek istiyorum size.

Sony HDR-PJ30VE Full HD Video Kamera tüm özellikleri ile bizleri kendisine hayran bırakıyor. Sony HDR-PJ30VE üstün görüntü kalitesine ve dahili projektöre sahip Full HD özelliklerde video kameradır.32 GB belleğe sahiptir. 13 saate kadar Full HD çekim yapabilirsiniz. 12x optik zoom, 7.1 MP fotoğraf, 7,5 cm/3 inç LCD, projektör, İAUTO mevcuttur.

Hassas mikrofon dizilimi, 5.1 kanal surround sesi üst düzey hassasiyetle ve rüzgar gürültüsünü azaltarak yakalar. Ayrıca her modelde olmayan Stereo hoparlörler ve S-Master teknolojisi, oynatma sırasında video kameradan net ses alabilmenizi sağlamaktadır.

Partilerde, doğum günlerinde ve özel toplantılarda hiç kimse karenin dışında kalmamasını isteyenlerin en iyi tercihi olmaktan öte kalmayacaktır. Yüksek kaliteli Sony G objektif, gelişmiş geniş açı performansı sunar ve geri gitmenize gerek olmadan daha büyük bir alanı görüntüye alır bu da her konuda avantajlı olacağınızın açıkça göstergesidir..

Çoğu video kamera, yetersiz ışık koşullarında zorlanarak puslu ve bulanık görüntü üretir böylece hep canımızı sıkarlar. Ama bu üründe süper hassas Exmor R Cmos sensor bulunmaktadır. Bu özellik daha net fotoğraf çekmeniz için görüntü parazitlerini azaltan sisteme sahiptir. Oldukça güçlü Bıonaz işlemci sayesinde loş bir iç mekanda veya alaca karanlıkta size harika sonuçlar sağlar.

Tüm bu özellikler bir tarafa, Sony HDR-PJ30VE Full HD Video Kamera en çok beğeneceğiniz özelliği ise projeksiyonlu bir video kamera olmasıdır. Bazen bir anı videosunu herkese izletmek istersiniz fakat odada bağlanılacak bir TV yoktur. Artık Handycam size net, ayrıntılı video kliplerinizi yakındaki herhangi bir düz yüzeye doğrudan yansıtma imkanı veriyor. İster duvara, ister tavana ister bir arkadaşınızın tişörtüne.Harika bir model olan bu cihazı mutlaka denemenizi tavsiye ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir