Sony BDV-F700 USB’li Blu-Ray 3D™ Ev Sinema Sistemi

Ev sinema sistemi olmazsa olmazlardandır diyenlere güzel bir haberimiz var. Alırsınız bir paket mısırı, bir de güzel demlersiniz çayınızı, ailenizle birlikte ister en sevdiğiniz diziyi izlersiniz, ister muhteşem bir aksiyon filmi ya da fantastik bir macera. Belki de ailecek seyredeceğiniz bir derby. İşte böyle güzel anlarda tam da ihtiyacınız olan Ev Sinema sistemi olan Sony BDV-F700 tanıtmak istiyorum size. Ondan asla vazgeçemeyeceksiniz. Muhteşem tasarımı ve özellikleriyle sizi kendisine aşık edecek.

400 w Blue-ray 3D Ready, Bravıa Internet Video, usb Mad efor ipod, S-force sanal surround özellikleri arasındadır. Sony BDV-F700 ile Bravıa internet video platformuyla doğrudan internet üzerinden müzik dinleyiniz. Ayrıca video seyredin ve en son TV programlarını izleyin. Gracenote Entertainament Databse Browser- Gracenote teknolojisini kullanarak albüm kapaklarını bulun ve görüntüleyin. Arama geçmişini inceleyin ve parça albüm bilgilerine bakabilirsiniz. Usb üzerinden mp3 çalar ve ipod da dahil olmak üzere istediğiniz Mp3 çaları takarak taşınabilir müzik koleksiyonunuz Sony ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz. High Definition Surround ses ve Dolby True HD dijital plus prologıc II ile yüksek çözünürlüklü ses ve Master audıo codecleriyle izleyeceğiniz filmlerin tadını harika ses kalitesiyle çıkarın.

HDMI Full HD tv’nizle tek kabloyla kolay bağlantı ve TV sesini ev sinema sisteminden duyabilmeniz için en iyi ses kanalını sunmaktadır. Kısacası bir Sony BDV-F700 sahibi olduğunuzda sinemayı evinize taşımış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir