Samsung Galaxy SIII Mini Yakında Satışta

Samsung’ un akıllı telefon piyasasında oldukça tutulan Galaxy serisine bir yenisi daha ekleniyor. Zarif tasarımı ve güçlü özellikleri ile Samsung Galaxy SIII Mini geçtiğimiz günlerde tanıtıldı.

Samsung Galaxy SIII’ ün güçlü özelliklerini 4.0 inç ekrana sığdıran Samsung’un bu telefondan beklentileri oldukça yüksek.

Kompakt tasarımı sayesinde kullanıcılara kolaylık sağlayan Galaxy SIII Mini aynı zamanda sahip olduğu AMOLED ekran ile kullanıcılara yüksek çözünürlük zevkini yaratıyor. Telefonun tasarımından tutunda zil sesleri ve duvar kağıtlarına kadar her kısmında ustaca yerleştirilmiş bir doğallık seziliyor.

Samsung telefonlarından tanıdığımız başarılı bir sistem, S Voice SIII Minide de bulunacak. Bu sayede kullanıcılar ses komutları ile tuş kilidini açabilecek, istediği müziği üstün ses kalitesi ile dinleyebilecek. S Voice özelliği sayesinde ses komutları vererek telefonu yönetmek mümkün kılınıyor.

Telefonda yer alacak olan yeni özellikler birçok akıllı telefon kullanıcısını cezbedecek nitelikte. Galaxy SIII Mini de yer alacak olan hareket sensörü sayesinde mesaj okurken telefonu kulağınıza götürdüğünüzde sensörler bunu algılayacak ve mesaj gönderen kişiyi arayacak. Telefonda bulunan bir diğer ilgi çekici ve yeni özellik ise Buddy Photo özelliği. Bu özellik sayesinde telefonun hafızasında bulunan fotoğraflar, bu fotoğraflarda yer alan kişiler ike paylaşılabiliyor.

Samsung Galaxy SIII’ün 4.0 inç ekrana sahip olan kompakt telefonu, işletim sistemi olarak Android Jelly Bean kullanacak. Şimdilik çakır mavisi ve mermer beyazı şeklinde iki renk seçeneği ile satışa sunulacak olan Samsung Galaxy SIII’ün, Kasım ayı sonlarına doğru Türkiye’ de satışa sunulması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir