Philips Azur Kablosuz Ütü Devrimi

Ev hanımlarının günlük olarak yaptığı işler arasında çoğu zaman elbise ütüleme işi de olmaktadır. Bu kimi zaman zevkli  bir iş iken kimi zaman da sıkıcı bir durum olmaktadır. Özellikle sık ütü yapan hanımların karşılaştığı zorluklar kırışıklıkları tam olarak açamama , kullanılan ütünün kullanışsız olması, kablo engeli  yüzünden rahat bir şekilde ütü yapılamaması gibi faktörler  hanımları oldukça etkilemektedir. Son yıllarda bu tür sorunlara çözüm getirecek yeni ürünler üretilmiş olup bayanların hizmetine sunulmuştur. Philips firmasının özel olarak ürettiği kablosuz, Philips Azur modeli bayanların işlerini fazlasıyla kolaylaştıracağa benziyor.

Tüm kumaşlar üzerinde kolayca hareket sağlayan Philips Azur modeli,  kablosuz ve güçlü buharlı ütü olma seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.  Dikey buhar sayesinde askıdaki kumaşlarınızda  kırışıklık bırakmayan bu model Turbo buhar özelliği ile maximum hızda kesintisiz buhar gücüne sahip. 180 gr şok buhar gücü sayesinde inatçı kırışıklıkları kolayca giderebilmektedir. Çizilmeye dayanıklı, son derece sağlam Anodilyum taban sayesinde elbiseleriniz üzerinde rahatlıkla hareket edebilme fırsatını bulacaksınız.

Hızlı ve güçlü kırışıklık giderme konusunda iddialı olan Philips Azur modeli  250 ml su haznesi kapasitesi ile sizleri beklemektedir.  2000 W gücünde damlama engelleme özelliğine sahip bu model ile ütü yapmanın keyfine varacaksınız. Kablosuz olması sebebiyle kumaş üzerinde rahat hareket edip normal ütü süresinden çok daha kısa bir sürede ütülerinizi yapabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir