Philips AT-890 AquaTouch Tıraş Makinesi İnceleme

Erkeklerin bayanlara oranla daha fazla dışarıda vakit geçirdiği tartışılmaz bir gerçektir. Durum böyle olunca da çevrelerindeki insanlara daha hoş görünebilmek adına kişisel bakıma ihtiyaç duyarlar. Kişisel bakım sadece bayanlara yönelik bir şey olmadığı gibi erkeklerinde bakımsız kalması gibi bir durum söz konusu değil günümüzde. Eski günlerdeki gibi zor şartlarda tıraş olma devri teknolojik cihazlarla tarihe karışıyor. Üstün özellikleri ve can yakmayan yapısıyla Philips AT-890 AquaTouch tıraş makinesi erkeklerin cilt bakımında bir numaralı yardımcısıdır.

Üstün cilt koruması ile pürüzsüz tıraş vadeden Philips AT-890 AquaTouch tıraş makinesi ile artık cildinizi tahriş etmeden ferahlatıcı bir tıraşın keyfini çıkarabileceksiniz. AquaTouch ile hem pratik kuru tıraş hem de ferahlatıcı ıslak tıraş mümkün olmaktadır. Tıraş esnasında yüz kıvrımlarınızda rahat bir şekilde hareket edebilen kullanışlı yapısı, yıkanabilir başlıklı aksesuarları ile oldukça kullanışı bir yapıya sahiptir. Tek şarjla 50+ dakika dayanabilen bu model tıraşlarınızda daima yanınızdadır. DualPrecision tıraş başlığına sahip olan model de sakallar için yuvalar ve en kısa tüyleri bile tıraş edebilen özellikler mevcut.

Sürtünmeyi azaltan yuvarlatılmış koruyucu başlıkları sayesinde tıraş esnasında cildinizi tahriş etmeden yüz kıvrımlarınıza uyum sağlar. QuickRinse özelliği ile musluk altında sorunsuz bir şekilde temizleyebileceğiniz Philips AT-890 AquaTouch tıraş makinesi, aynı zamanda favorilerinizi düzeltmeniz için tam genişlikte hassas düzelticiye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir