Panasonic KX-TG 6611 Telsiz Telefon

Telsiz telefon bir iş yerinin belkemiğidir, özellikle santral kullanan işyerleri için kesinlikle vazgeçilmez bir teknoloji ürünüdür. Şimdi size bu sektörde en önde gelen bir markanın telefonundan bahsedeceğiz;  Panasonic KX-TG 6611 Telsiz Telefon.  Bir işyerinde en önemli şey pratikliktir. Bunu en iyi santral operatörleri bilir. Acil aramalarda rehbere bakmak hayli zaman alacağından KX-TG 6611’in hafızasına ekleyeceğiniz 100 adet numarayı 1.8 inch arkadan aydınlatmalı LCD ekranı sayesinde çok hızlı bir şekilde bulup çevirebileceksiniz. Zamandan tasarruf sağladığı ve pratik kullanımı için teşekkürü hak ettiğini düşüneceksiniz.

Birçok teknolojik üründe lider kuruluşlar arasında yer alan Panasonic’in bu son ürünü Panasonic KX-TG 6611 Telsiz Telefon ofisinizde resmen krallığını ilan edecek gibi. Neden  derseniz?   çağrı engelleme yapabiliyor, 10 numaraya kadar tekrara arama yapabiliyor,  15 saate kadar konuşma, 170 saate kadar bekleme süresi özelliği var, son 50 aramaya çok rahat LCD ekranında tek tuşla ulaşabiliyorsunuz, üstün ses netliği (Clear Sound), polifonik melodi, elektrik kesildiğinde konuşabilme özelliği bile var ki bu şuan piyasadaki hiçbir üründe mevcut olmayan bir özelliktir.

Santral uyumlu Panasonic KX-TG 6611 Telsiz Telefonun özellikleri neredeyse saymakla bitmeyecek türden. Gece modu, çağrı kısıtlama, kaymaz omuz tutuşu, handsfree özelliği, tuş kilidi özelliklerinin yanı sıra  servis ağı Türkiye’de en yaygın olan  Panasonic 2 yıl garanti veriyor bu ürüne.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir