HTC One X İçin Ota Güncellemesi Geldi

Pazara sunulan ilk Dört Çekirdekli Cep Telefonu olma özelliğini bünyesinde barındıran HTC One X modeli için ilk OTA güncellemesi firma tarafından yayınlandı.

Android 4.0.3 İşletim Sistemi ve HTC Sense 4 ara yüzü ile gelen cihaza güncelleme sonrasında Android 4.0.4 sürümü ise birkaç hafta sonra firma tarafından yüklenebilir hale gelecek. Gelen güncellemelerin tamamı Android 4.0.3 sürümü üzerine bir ek olarak yükleniyor.

Güncelleme cihazın bazı takılmalarına karşı önlemler içeren bir pakete ve daha az batarya tüketmesini sağlayan bir sisteme sahip.

OTA güncellemesini kurduktan sonra cihazın batarya ömründe fark edilir derecede bir yükselme görülüyor. Bu durumda batarya sorunundan dolayı şikâyetçi olan kullanıcıların yararına oluyor.

Yaklaşık olarak 15 gün önce satışa sunulan ve performansı merak konusu olan cihazın güncellemeler ile daha stabil bir hale geleceğine kesin. Zaten ülkemizde çıkana kadar sorunların da düzeleceği ve daha stabil bir ürün olacağını biliyoruz.

Kısacası ülkemize girene kadar gelen güncellemeler ile HTC One X tam bir telefon olarak Türkiye pazarında satışa sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir