Fizy Uygulaması App Store’ da

Fizy’ yi aramızda hala bilmeyen varsa kısaca açıklayalım. Fizy, internet üzerinden anlık olarak müzik dinleyebileceğiniz bir web sitesidir. Dünya çağında çok yaygın olarak kullanılan bir sitenin iOS uygulama geliştirmesi pekte şaşkınlık vermedi bana doğrusu. Hatta bana kalırsa Fizy bu uygulamayı piyasaya sürmekte biraz geç bile kaldı.

iOS işletim sistemine sahip bir cihazınızda App Store’ dan indirebileceğiniz uygulama ile müziklerinizi internet üzerinden istediğiniz yerde dinleyebileceksiniz.

Uygulamayı incelediğimizde çok basit ve güzel bir yapıda olduğunu görüyoruz. Siyah bir arka plan, Fizy logosu ve arama kutumuz ilk olarak bizi karşılayanlardan. Arama kutusunu kullanarak istediğiniz müziğe ulaşmanız sadece saniyelerinizi alacaktır. Ayrıca uygulamanın üst kısmında yer alan “Medya Kontrol Butonu” ile müziklerinizi kolayca kontrol edebilir ve müzik değiştirmenizi sağlıyor.

Uygulamanın en çok hoşuma giden tarafı ise uygulamaya online olarak üye olabiliyor ve kendi tarzınızda ki müzikleri içeren bir playlist hazırlayabiliyorsunuz. Bu şekilde oluşturduğunuz playlist ile nereye giderseniz gidin hangi cihazı kullanırsanız kullanın sadece siteye yapacağınız kullanıcı girişi ile kendi favori müziklerinize ulaşabiliyorsunuz.

App Store’ dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamaya yine App Store’ da yapacağınız “Fizy” araması ile ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir