Ergonomik Tasarımı İle Sony Ericsson Xperia Arc S Cep Telefonu Sizi Teknolojiye Bağlasın

Cep telefonlarının önemini hepimiz bilmekteyiz. Randevularımızdan tutun da iş görüşmelerine kadar yaptığımız tüm görüşmeleri cep telefonlarına borçluyuz. Özellik bakımında  yüzlerce çeşit cep telefonu olsa da her yaşa her zevke hitap eden modeller bulunmakta. Gelişmiş özellikleri ile kullanıcının zevklerine hitap eden modeller oldukça göz kamaştırıyor. Son yıllarda birçok kişinin hayalini kurduğu cep telefonları harika özellikleri ile Sony Ericsson Xperia Arc S kazandırıldı cep telefonu dünyasına.

Sony Ericsson Xperia Arc S modeli incecik yapısı ve kusursuz kavisleri ile telefonun avuç içerine tam olarak sığmasını sağlayan bir yapıya sahip.  4,2” LCD ekranı sayesinde keskin ve net görüntüler elde edebilen bu model  Işık yansıtmasını azaltarak, açık havada bile resmin netliğini koruyabilme özelliğine sahip. 8.1 megapiksel kamerası ile fotoğraf çekme özgürlüğünü cebinize getirebileceğiniz model de Autofocus özelliği ile çok daha net fotoğraflar çekebilmeniz mümkün. Ayrıca: yakından fotoğraf çekmek istediğinizde de zoom özelliği yanınızda.

Şık tasarımı sayesinde kendinizi farklı hisseceğiniz model gelişmiş kontrast ile gerçek görüntülü ve zengin renkli ekranı ile ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak.  Sony Ericsson Xperia Arc S cep telefonu 1.4 GHZ Turbo işlemcisi her işinizi hızlı bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Android uygulamalara, oyunlara göz açıp kapayıncaya kadar ulaşabileceğiniz model oldukça hızlı bir yapıya sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir