Canon PowerShot A810 Dijital Fotoğraf Makinesi

Makara film ile kullandığımız makineleri hatırlar mısınız? 36 Poz film ile çok kısıtlı sayıda fotoğraf çekebilirdik. O zamanlar fotoğrafa olan büyük aşkıma rağmen bir gün aynı makine ile yüzlerce fotoğraf çekebileceğim; sonra da onları tek tıkla bilgisayara yükleyebileceğim aklımın ucuna bile gelmezdi. Şu anda çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Hayatımızın her anını fotoğraflayabiliyoruz. Düşünün bebeğinizin ilk doğduğu andan itibaren tüm görüntülerini çekebiliyor. Yıllar sonrası için müthiş değerli hatıralar bırakabiliyorsunuz. Çektiğiniz fotoğraflarda makinenizden henüz pc ye aktarmadan onlarca değişiklik yapabiliyorsunuz. Kırpma, çerçeve ekleme, siyah beyaz hale getirebilme gibi. Hatta birçok makine ile aynı zamanda video çekimi de yapabiliyorsunuz.

Bu yazımda size işte böyle anılarımızı ölümsüzleştirebileceğimiz; her daim yanımızda taşıyabileceğimiz bir fotoğraf makinesinin özelliklerini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Canon PowerShot A810 Dijital fotoğraf makinesi sadece hedefe yönelip yaptığınız her çekimde harika sonuçlar almak için Canon uzmanlığını, Akıllı Otomatik ve Dijital IS modunu sunar. HD filmler ve yaratıcı modlar eğlencenize katkıda bulunur. Canon PowerShot A810 Dijital fotoğraf makinesinin 16.0 megapiksel olması ve 2.7 inch LCD ekranı yüksek çekim kalitesi sunmakta. Nefes kesici manzaralar ve harika grup çekimleri için 28 mm geniş açıyla kareye daha fazlasını sığdırın ve uzaktaki nesnelere yaklaşmak için 5x optik zom özelliğini kullanın.

Canon PowerShot A810 Dijital fotoğraf makinesinin özel film düğmesine bir kez dokunarak anında yüksek kaliteli HD filmler (720p) çekin. Yüz Tespiti Teknolojisi harika insan çekimleri yapılmasını sağlar. Tek bir karede 35 adede kadar yüzü algılayabilirken odağı ve en uygun parlaklığı korur. Yüz Tespiti Beyaz Dengesi, olağandışı ışık koşullarında bile doğal cilt tonlarının korunmasını sağlar. Otomatik Kırmızı Göz Düzeltme Özelliği kırmızı gözleri ortadan kaldırır. Fotoğraf makinesi üreticilerinin vazgeçilmezlerinden olan Canon kalitesini en kısa sürede deneyimlemenizi tavsiye ederiz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir