Braun Satin Hair 7 Colour / ES3 Saç Düzleştirici Ürün İnceleme

Ne garip bir dünyada yaşıyoruz değil mi? Saçları düz olan bayanlar, kıvırcık saçlara sahip olmak için çeşitli yöntemler denerken; kıvırcık ya da dalgalı saçları olanlar ise düzleştirmek için uzun uğraşlar veriyorlar. İşte Braun her alanda olduğu gibi saçları düzleştirme konusunda da kalitesini ortaya koymaya devam ediyor.

Braun Satin Hair 7 Colour / ES3 Saç Düzleştirici boyalı saçlarınızın özel ihtiyaçlarını karşılar ve narin saçınızı kurumaya karşı korurken, renk kaybını da %70’e varan oranlarda azaltır. Özel ısı ayarı ile saçınızın, ince, normal veya kalın olmasına göre ayarlanabilir. Esnek plakası ile aşırı basıncı en aza indirir. Güzel ve parlak saç şekilleri elde ederken; renk kaybı yaşanmaz.

Braun Satin Hair 7 Colour / ES3 Saç Düzleştirici saçınızın canlılığını ve sağlığını korur. Her bir saç telini saran zengin bir saten iyonları akışını üretir. Bu sayede şekillendirme sırasında doğal bir nemlendirici gibi hareket eder. Her saç tipine uygundur. Saç tipinize göre sıcaklık ayarı mevcuttur.

Braun Satin Hair 7 Colour / ES3 Saç Düzleştirici ekstra yumuşak NanoGlide seramik plakaları sayesinde saçınızı herhangi bir cihazdan daha nazik şekillendirir. Zor düzleştirilen saç tellerini şekle sokmak için sıcaklığı arttırma düğmesini kullansanız bile, saçlarınızı 200 dereceden fazla sıcaklığa maruz bırakmazsınız. Aşırı sıcaklık tehlikesi olmadan mükemmel şekillendirme sonuçları elde edebilir ve uzun süren muhteşem saç renginizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir