Arzum Ar 532 Softy vs Veet Vtsh8906 Ürün Karşılaştırma

Kadınların kendilerini erkeklerden şanssız nitelendirdikleri konulardan biride ağda problemlerinin oluşudur. Yaratılış itibarıyla erkeklerden farklı bir yapıya sahip kadınlar başlangıçta bitkisel çözümler sonrasında zamanla ortaya çıkan sakız ağdaları ve şimdilerdeyse artık epilasyon makinelerini kullanmaktadırlar.

Teknolojinin her ürününde olduğu gibi epilasyon makinelerinde de çeşit ve tasarım seçeneği oldukça fazla fikir vermek adına iki farklı marka ve model epilasyon makinesine bakılacak olursa:  Arzum Ar 532 Softy Epilasyon Aleti ve Veet Vtsh8906 Epilasyon Aleti  fiyat bakımından yakın olsalar da farklı özellikteler. Arzum Ar 532 Softy Epilasyon Aleti 36 cımbızlık bir disk sistemine sahipken Veet Vtsh8906 Epilasyon Aleti 42 cımbızlık bir epilasyon mekanizmasının ürünüdür. Arzum Ar 532 Softy Epilasyon Aleti  güvenlik kilidine sahip değilken Veet Vtsh8906 Epilasyon Aleti  cilde fazla yaklaştırıldığında durma özelliğine sahiptir. Arzum Ar 532 Softy Epilasyon Aleti özel bölgeler için tek bir başlığa sahipken Veet Vtsh8906 Epilasyon Aleti dört bölge için de ayrı ayrı başlıklara sahiptir. Ayrıca Veet Vtsh8906 Epilasyon AletiArzum Ar 532 Softy Epilasyon Aletinden farklı olarak daraltıcı başlığa da sahiptir ki bu ulaşılması zor yerler için ideal bir özelliktir.

Hassas kıl köklerine sahip kişiler için Veet Vtsh8906 Epilasyon Aletinde uyuşturucu spreyde bulunmaktadır, Arzum Ar 532 Softy Epilasyon spreysiz kullanılmaktadır. İki üründe farklı özelliklere sahiptir seçim tüy kalınlığına ve miktarına göre değişebilir.Her kadının genetik ve biyolojik yapısı bir olmadığından ihtiyaçları da farklı doğrultudadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir