Amazon Kindle Touch 3G İnceleme

Bilgi toplumunda yaşadığımız ve bilgi ile para kazandığımız bir devirde yaşadığımız düşünülürse kitapların insan yaşamında ne derece kritik bir konumda olduğu açıkça görülebilir. Günümüzde savaşlar artık bilgi ile yapılmaktadır. Eski usül kılıç ve kalkan ile yapılan savaşlar geride kalmıştır. Durum böyle olunca her nerede ve kim olursak olalım daima okumaya gayret göstermeli bildiklerimizi geliştirmeli bilmediklerimizi öğrenmeliyiz. Standartların ötesinde kitap okuyabileceğiniz Amazon Kindle TOUCH 3G Elektronik kitap okuyucusu ile dilediğiniz yerde zevkle e-kitap okuyabileceksiniz.

Dokunmatik ekranı sayesinde kullanışsız tuşlara basma derdine son veren Amazon Kindle TOUCH 3G e-kitap okuyucu modeli 3G teknolojisi ile dilediğiniz her yerde internet bağlantısı yapabilmektedir. 1400 kadar kitap hafızası ile gittiğiniz heryere sizinle birlikte bir kütüphane götürebilme imkanı bulmaktasınız. E Ink ekranı sayesinde net, keskin metin ve görüntü sağlayan bu modeli bir ay boyunca günlük 1 saat okuma süresiyle kullanabilmektesiniz. Parlak güneş ışığı altında da normal performansından hiçbirşey kaybetmeyen bu model oldukça hoşunuza gidecektir.

E-Posta kişisel belgeleri ve PDF formatlarını destekleme özelliği ile sorunsuz bir şekilde yüklediğiniz e-kitapların hepsini istediğiniz yerde okuyabileceksiniz. Güçlü işlemcisi ile sayfalar arası hızlı dönüşler yapabileceğiniz Amazon Kindle TOUCH 3G e-kitap okuyucusu ile 8 farklı boyut ve 3 farklı yazı tipi ile kitap okumanıza olanak sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir