Yolculuk İçin USB Seti

Teknoloji gün geçtikçe hayatımızın bir parçası haline geliyor. Durum böyle olunca cihazların kabloları birbirine larışıyor ve bunları ayırmak gerçekten işkence haline geliyor. Özellikle yolculuğa çıkacağınız zaman cihazların kablolarını ayırmak veya bulmak işkence haline geliyor.

Bu karışıklığa bir son vermek isteyne Incase özellikle yolculuklarda pratik bir şekilde çantanıza koyabileceğiniz ve fazlaca yer kaplamayan mini USB seti üretmiş. Uzun kablolarını karışıklığından kurtulmak için kablo uzunluğunu kısa tutarak aynı zamanda kabloların kapladığı yerde azaltılmış.

Incase mini USB setini farklı renk seçenekleriyle piyasaya sunmuş. USB setini satın almak isteyenlere bu şık ve kullanışlı setin yanında seti muhafaza edebileceğiniz şık bir kılıfta verilmekte. Siyah, beyaz, mavi, yeşil, turuncu ve gri olmak üzere 6 renk formatında üretilen cihazı, özellikle sık sık yolculuk yapan ve teknolojiyle iç içe yaşayan dağınık kişilere öneriyoruz. USB’ nin ne zaman lazım olacağı belli olmuyor. Bu durumda acil USB kitinizin hazır olması sizi bir çok stresten kurtacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir