Yeni Nesil Fotoğraf Makineleri Nikon Coolpix S2600 ile Canon PowerShot A810 IS

          Eskiden güzel ve kaliteli bir fotoğraf çekmek için bu işe senelerimizi vermemiz gerekiyordu. O dönemde fotoğraf makineleri sabit kullanışsız ve bir o kadar da zahmetli idi. Sadece o işle uğraşanlar güzel fotoğraflar ortaya çıkarabilmekteydi. Şimdilerde ise hayatımıza Dijital Fotoğraf Makinelerinin girmesi sonucu herkes fotoğraf çekebilir hale geldi. Film derdi, ışık ayarlamaları gibi zahmetli işler bu makinelerle ortadan kalktı. Kullanım kolaylığı sayesinde tercih sebebi olmuş durumda.

Nikon Coolpix S2600:

İnce gövdesi ve 5x optik geniş açı zom özelliği ile karşımıza çıkan Nikon Coolpix S2600 modeli yüksek çözünürlüklü LCD ekranı ile hareket takibi yapabilmekte. 14 megapiksel çözünürlüğü çevre dostu Lithium pili sayesinde fotoğraf çekmenin tadına varmanızı sağlıyor. Otomatik sahne seçicisi ile çeşitli durumlarda çekim yaparken en iyi sahne modunu kendi seçebilmekte.

Canon PowerShot A810 IS:

HD filmler ve yaratıcı modlar eğlencenize katkıda bulunma sloganıyla kullanıcılarının beğenisine sunulan Canon PowerShot A810 IS modeli 16 megapiksel kamerası ve yüz tanıma sistemi ile karşımıza çıkmakta. Dijital görüntü sabitleme özelliği, sahne tespiti özellikli otomatik mod özelliği ve bulanıklığı yok edip keskin çekimler oluşturmaya yardım etme özelliği ile kullanıcıların memnuniyetini gözetmekte.

Nikon Coolpix S2600    —   Canon PowerShot A810 IS:

Hareket takibi yapabilme özelliği ile piyasaya sunulan Nikon Coolpix S2600  modeli %100 çevre dostu Lithium pili ile fotoğraflarınızı çekmekte. Yüz tanıma sistemi özelliği ile karşımıza çıkan  Canon PowerShot A810 IS modeli kullanım esnasında bulanıklığı azaltarak keskin çekimler yapabilmekte. Her iki modelde de 5x Optik Zom, flaş modu, kırmızı göz düzeltme seçenekleri mevcut.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir