Xbox 360 İçin Mass Effect 3 İndirime Girdi

Uzunca bir süredir satışta olan ancak fiyatı üzerinde çok fazla oynama olmayan, buna rağmen satışlarına devam eden Mass Effect 3 oyunu Microsoft Store tarafından sürpriz bir şekilde indirime sokuldu.

Ürünü almak için Microsoft Store mağazasına girdiğinizde oyun her zamanki fiyatı olan 59 Dolar fiyatından karşımıza çıkıyor. Ancak sisteme giriş yapıp ödeme sayfasına geldiğinizde oyunun fiyatı bir anda 39 Dolar seviyesine geriliyor. Hem de bu fiyat üzerinden alım yapmanız durumunda kargo da ücretsiz olarak görünüyor.

İndirimin neden ve niçin yapıldığı, ne zamana kadar geçerli olduğu konusunda ne yazık ki bir bilgi yok. Zaten sistem üzerinde de normal fiyatı görünüyor.

Eğer yakın dönemde Mass Effect 3 oyununu satın almayı planlıyorduysanız ve bu aralar bu oyuna sahip olmayanlar arasında iseniz halen bence bu fırsatı kaçırmamanız gerekecektir.

Bu arada Mass Effect 3 oyunu derken Play Station veya diğer sistemler için indirimli bir fiyatta olduğu kanısına kapılmayın. Fiyatta ki indirim sadece XBoX 360 oyun konsollarının oyunları için geçerli.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir