Windows 8 Resmen Duyuruldu!

Türkiye, son dönemlerde bilgisayar kullanımının hızla yayıldığı ülkelerden birisi çok gerçek anlamda dikkatleri çekiyor. Microsoft firması, daha kolay bilgisayar kullanımı ve geniş kitleye hitap edilebilmesi açısından kuruluşunun ilk yılından beri Windows adı altında dünyaca ünlü ve kullanışlı bir işletim sistemi geliştiriyordu.

Günümüzde son sürümü Windows 7 olarak bilinen ve dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olan bu mükemmel yazılım, 3 senenin ardından yeni bir sürüm olarak Windows 8 adı altında sunulmaya hazırlanıyor. Bir önceki sürümüne kıyasla tamamen farklı özellikler ile donatılacak ve hemen hemen her bilgisayarlar kullanılacak olan bu sistem, yazılım desteği konusunda 7 sürümüne kıyasla daha kaliteli sonuçları sunuyor. Mobil aygıtlar içinde yazılım haline getirilmesi, ayrıca önemli özelliklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor.

Microsoft firmasından yapılan açıklamaya göre 32 ve 64 bit sistemler için BETA sürümü resmi internet sitesi üzerinden resmi olarak yayınlandı. Sizlerde Microsoft sistemini ziyaret ederek BETA sürümünü indirebilirsiniz.

Windows 8 resmi sayfasını ziyaret etmek için burayı tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir