Virtual Router ile Bilgisayarınızı Modem Olarak Kullanın

 Özellikle bazı sinyal zayıflığı olan durumlarda çok işe yarayacak bir program ile karşı karşıyayız. Sizde benim gibi sinyal sorunu çekiyorsanız ve modemin yanına kadar gidip orada işlem yapmaktan sıkıldıysanız işinizi fazlasıyla görecek bir program olan Virtual Router programı ile tanışmanızda yarar var. 🙂

 Virtual Router  programı kurulum ve kullanım açısından çok kolaydır. Kısa bir kurulum aşamasından sonra program başlatıldığında direk işlem yapacağımız ekran bizi karşılıyor zaten. Aşağıda ki resimde de görüleceği üzere programın ara yüzünde bir zorluk yok. “Network Name (SSID)” yazan kısıma bağlantı ağımızın ismini girebiliriz. Ardından “Password” kısmından bir ağ şifresi belirliyoruz. “Shared Connection” kısmına karışmanıza gerek yok, “Kablosuz Ağ Bağlantısı” olarak kalmalı. Bu ayarları hallettikten sonra geriye sadece “Start Virtual Router” butonuna basmanız gerekiyor. Artık bilgisayarınız bir kablosuz modem işlevi görecektir. Bu işlevin sonsuza kadar devam etmesi gerekmiyor. 🙂 İstediğiniz zaman “Stop Virtual Router” butonuna tıklayarak bilgisayarınızın modem işlevini kapatabilirsiniz.

Son olarak bu işlevsel programın son sürümünü ücretsiz olarak indirmek için buradan programın sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir