Toshiba Store Alu2 vs LG XD5 Mini Taşınabilir Diskler

Teknolojinin gelişmesi ile artış gösteren bilgisayar kullanımı sayesinde kullanıcılar fotoğraf, video, program gibi dosyalarını arşivleme şansını yakaladılar.Bilgisayarların sağladığı hafıza miktarı yeterli olmadığı zamanlarda harici hafıza birimlerine ihtiyaç duyuldu. İşte tam bu noktada Taşınabilir Diskler devreye girmektedir.

Toshiba  Store Alu2  Modeli

USB  2.0  hız bağlantısı desteği olan  500 GB kapasite’ye sahip Toshiba  Store Alu2  modeli  8 MB önbellek miktarı ile kullanıcıların karşısına çıkmakta.  5400 rpm hızı,  kolay taşınabilir yapısıyla kullanıcıların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamakta. Şık tasarımı, hızlı aktarım gibi özelliklere sahip olan bu model dosyalarınızı arşivlemek için göreve hazır.

LG  XD5 Mini  Modeli:

Düşük güç tüketimi ve zarif yapısıyla kullanıcıların dikkatlerini üzerine çeken Lg  XD5 Mini   modeli  3 Gbps  işletim hızına sahip.  Yeni nesil USB 3.0 hızlı aktarım özelliği ile 500 GB depolama kapasitesiyle dosyalarınızı  rahat bir şekilde depolayabileceksiniz. Yeni nesil aktarım hızı ile büyük dosyalarınızı saniyeler içinde yedekleyebileceksiniz.

Hangisini Almalıyım ?  Toshiba  Store Alu2   —  LG  XD5 Mini  

Yüksek hızda veri aktarımı yapabilmesi gibi artı bir özellikle karşımıza çıkan LG  XD5 Mini modeli şık tasarımı, yüksek depolama miktarı ile yüksek boyutlardaki dosyalarınız için ideal. 5400 rpm hızı 500 GB depolama kapasitesiyle karşımıza çıkan Toshiba  Store Alu2 modeli kullanıcıların dikkatlerini üzerine  çekmektedir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir