Toshiba Portege Z830-127 Ultrabook Bilgisayar

Bilgisayar kullanımının hızla arttığı günümüzde her evde bir bilgisayar bulundurma modası almış başını gidiyor. Her türlü bilgisayar işimizi görse de yüksek performans talep eden kullanıcılar farklı arayışlar içine girmektedir. Bilgisayarların  piyasaya çıkmasından sonra çok çeşitli bilgisayarların ardı arkası kesilmeden kullanıcının hizmetine sunuluyor. Notebook bilgisayarlara nazaran daha yüksek performans ve daha ince yapıları ile dikkat çeken Toshiba Portege Z830-127 ultrabook bilgisayar kullanıcıların performans beklentilerinin oldukça üzerindedir.

Şık tasarımı, ince yapısı ve yüksek performansı ile dikkatleri üzerine çeken Toshiba Portege Z830-127 ultrabook bilgisayar modeli dünyanın en hafif ürünü olma unvanına sahiptir.  2.nesil İntel Core işlemciler ile yüksek performanslı SSD sürücü size süper hızlı açılış süreleri ve seri uygulama arası geçişler sağlamaktadır. Arttırılmış dayanıklılık için petek dokulu tasarıma sahip magnezyum kasası ile göz kamaştırıyor. Eşsiz tasarımı ve yüksek performansı ile kullanıcıların ilgisini üzerinde toplayacağa benziyor.

Kullanım esnasında uygulama ne olursa olsun kullanıcılarını uzun bekleme sürelerinden koruyarak bilgisayar başında daha zevkli vakitler geçirmelerine imkân tanıyor. 1,7 GHZ işlemci performansı, dahili bluetooth özellikleri ile birçok alanda kullanabileceğiniz Toshiba Portege Z830-127 ultrabook bilgisayar modeli usb 3.0 yeni nesil hızlı bellek bağlantısı özelliğine sahiptir. Toshiba Bass özelliği geliştirilmiş ses sistemi stereo hoparlörü ile harici bir ses sistemine ihtiyacınız kalmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir