Tivibu Ev Abonelerine 2 Ay Ücretsiz TV İmkanı

Tivibu Ev abonesi olmayı düşünenler için tam zamanı diyebiliriz. Çünkü Türk Telekom yeni kampanyası ile Tivibu Ev abonesi olmaya karar verip başvurusunu yapanlara ilk 2 ay tamamen ücretsiz olarak hizmet sunmaya başladı.

Kampanya kapsamında başvuruda bulunan abonelere HD Kutu, Modem Cihazı ve 2 aylık Tivibu Ev aboneliği ücretsiz olarak sunulacak. İlk 2 aylık dönemde sonra ise aylık olarak 9.9 TL’den başlayan fiyatlar ile aboneliğiniz devam ettirilecektir.

Tivibu Ev ilk olarak ülkemizde hayata geçen IP TV olma özelliği ile birçok kullanıcı için büyük bir nimet halini almayı başardı. Sunduğu hizmet ile istediğiniz bir programı durdurmanız, geri almanız ya da seçerek izlemeniz mümkün hale getirildi.

Bu sayede çok heyecanlı bir maçın ya da her hafta kaçırmadan izlediğiniz bir dizinin yarısında çıkan acil bir işiniz sizin o dizi ya da maçı kaçırmanıza sebep olmayacak. İşiniz bitince kaldığınız yerden maçı ya da diziyi izleme imkânına sahip olacaksınız.

Şuan içerisinde 106 kanal bulunan Tivibu Ev bu anlamda sektörde faaliyet gösteren birçok Kablolu ya da Kablosuz özel TV abonelik sistemlerinden biraz geride kalsa da sundukları ve fiyatları ile hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

Bu arada seç izle menüsü ile bir hafta içersinde herhangi bir kanal üzerinden oynatılmış herhangi bir programı istediğiniz saatte açarak izlemeniz mümkün. Ancak liste sadece 1 hafta geriye gidebiliyor. Daha fazlası ne yazık ki izlenecek seviyede olamıyor.

Tivibu Ev sistemine sahip olmak isteyenler cep telefonlarından “tivibuev” yazarak 6606 nolu hatta mesaj atabilir veya tivibu.com.tr adresi üzerinden kampanyalı sekmesini kullanarak sisteme abone olabilirler.

Bu işlemlerden sonra Tivibu yetkilileri en kısa sürede irtibata geçecek, detayları ve kurulum için gerekenleri size bildiriyor olacaktır.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir