Sony PS Vita Türkiye’ de Satışa Sunuldu

Sony’ nin merakla beklediğimiz mobil oyun konsolu 22 Şubat tarihinde tüm dünya ile aynı zamanda Türkiye’ de de satışa sunuldu.

 Önceki makalelerimizde belirttiğimiz üzere PlayStation oyun platformunu mobil hale getiren, dört çekirdek işlemciye sahip olan mükemmel bir konsol PS Vita. Türkiye’ de PS Vita’ nın Wi-Fi modeli  799 TL, 3G + Wi- Fi modeline ise 959 TL ücret ödeyerek sahip olunabiliyor.
 Vodafone Sony’ nin bu mohteşem oyun konsoluna sahip olacaklar için özel tarifeler üretiyor. Vita sahipleri ayda 4,5 TL’ den başlayan fiyatlarla Vodafone 3G bağlantısına sahip olabilecekler. Bir başka kampanyada ise Vodafone’ dan PS Vita’ yı veya data paketini satın alan kişilere 95 TL değerindeki “WipeOut 2048” oyunu hediye olarak verilecek. Vodafone Cep Merkezlerinden PS Vita satın alacak olanlar 24 ay kontrat imzalayarak 1 GB internet bağlantı dahil ayda 59 TL, 4 GB’ lık internet paketine ayda 69 TL ödeyerek cihaza sahip olacabilecekler.

Sony PS Vita Türkiye’ de Satışa Sunuldu” üzerine 2 yorum

  1. ben de merakla sony’nin ps4 ü piyasaya sunacağı günü bekliyorum. 2013 diyenler var 2015 i bulur diyenler var umarım en erken zamanda piyasaya sürülür ve PS Vita gibi hızlı bir çıkışla raflardaki yerini alır

    1. Zaten dikkatinizi çektiyse Sony son zamanlarda hızlı ve emin adımlarla ilerliyor. Vita çıkışından sonra PS 4 çıkışının fazla gecikmeyeceği düşüncesindeyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir