Sony Güncelleme İçin Frene Bastı

Sony firması geçtiğimiz aylarda Android 4.0 güncellemesi için Nisan ayını göstermişti. Ancak son açıklama birçok model için güncellemelerin Mayıs Haziran ayına sarkacağı yönünde oldu.

Ray, Neo ve ve Arc S dışındaki Sony Ericsson Xperia modellerine güncellemeler Nisan ayından sonra gelmeye başlayacak. Ve tahmini olarak güncellemelerin tam olarak gelmesi 2012 senesinin ortasını bulacak.

Üstte ismini verdiğimiz 3 model için ise yakında bir güncelleme gelecek gibi görünüyor. Denemeleri yapılan bu güncellemelerin Nisan ayında çıkacağı belirtildi. Ancak bölgesel düzenlemeler dikkate alınınca bu üç ürün içinde Mayıs ayını baz alabiliriz.

Kısacası Sony firması bir anlamda Güncelleme noktasında patlamış durumda. Ne zaman tam olarak ürünlerin güncellemesi yapılır bilemiyoruz ancak gecikmelerin müşterileri için pekiyi olmadığını açıkça söyleyebiliriz.

Birçok müşteri sırf erkenden Android 4.0 Ice Cream Sandwich güncellemesi alacak diye Sony modellerine yöneldiği bir dönemde gelen bu açıklama satışlar için pek de olumlu olmayabilir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir