Sinema Keyfi SAMSUNG HT-E355 Ev Sinema Sistemi İle Yaşanır

Dünyada her gün 100’lerce film vizyona girmektedir. Çekilen filmlerin hepsinin insan odaklı olması sebebiyle oldukça ilgi görür. Kimi haftada 3-4 film izlerken kimi günde 1 film izler. Sinema tutkunları için son yıllarda bir ürün piyasaya sunuldu. Dışarıdaki sinemaları evinize getiren bu sistemi basit kurulum adımlarıyla televizyonunuza bağlamanız yeterli. Sizlere sinema atmosferini,  fazlasıyla yaşatacak olan SAMSUNG HT-E355 ev sinema sistemi ile evinizi sinemaya dönüştürün.

USB bellekten veri okuma özelliği sayesinde belleğinize yükleyeceğiniz herhangi bir filmi kolaylıkla açabilir sevdiklerinizle sinema ortamının tadını çıkarabilirsiniz. ConnectShare Movie özelliği en sevdiğiniz içeriği izlemek, dinlemek ve oynatmak için ihtiyaç duyulan cihaz sayısını azaltarak bütün işleri bünyesinde toparlar. Müziğinizi doğrudan ev eğlence sisteminizin hoparlöründen çalabileceğiniz filmleri ve fotoğrafları büyük ekrana aktarabileceğiniz SAMSUNG HT-E355 ev sinema sistemi ile oturma odanızın konforunda kapsamlı içerik seçeneklerinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Power Bass sistemi ile daha derin ve daha zengin bir ses ileten bu model güçlü ses sistemi ile eğlencenizi bir üst seviyeye taşıyacak ve kendinizi sinemadaymış gibi hissettirecektir.

 SAMSUNG HT-E355 ev sinema sistemi ses düzeylerini eşitleme özelliği daha temiz bir ses algılamanızı sağlar. Samsung’un,  Smart Volume Teknolojisi, ses düzeylerinin dengelenmesini sağlayan düzeltmeleri gerçekleştirmenize ve ayarları belirlemenize izin verir. Uzaktan kumandayla en sevdiğiniz programların tadını çıkarın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir