Sense Ara Yüzünde Başa Dönüldü

HTC telefonlar için özel olarak firma tarafından üretilen Sense ara yüzü artık en başa dönme kararı aldı. Bu karara etki eden ise müşterilerin ara yüzün aşırı şişmesinden şikâyetçi olması.

İlk çıktığında kısa sürede birçok işlemi yapabilmenizi sağlayan Sense ara yüzü bu sayede binlerce kullanıcıyı kendisine hayran bırakmıştı. Ancak sonrasında sürekli gelişen ve üzerine bir şeyler konulan Sense sistemi artık o kadar karmaşık bir hale geldi ki kullanıcıyı da bıktırmayı başardı.

Bu sorunu ele alan HTC yetkililer HTC One serisi ile bir anlamda yazılımsal olarak en başa dönme kararı aldılar. Bu ürünlerde kullanılan Sense 4.0 ara yüz yapısı olarak oldukça modern ancak kullandığı sistem sayesinde daha hızlı ve kullanıcı için daha kolay bir hale getirilmiş durumda.

Gelecek aylarda satışa sunulacak olan diğer Sense 4.0 ara yüzü kullanan tüm telefonlarda bu şekilde kullanımı kolay yeni sistem kullanıcı ile buluşacak.

Eski ara yüzü kullanan müşteriler ise ya güncellemeyi beklemek durumunda ya da telefonlarını değiştirmek zorunda kalacaklar.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir