Samsung Galaxy S3 ve HTC One X’in Çıkış Tarihleri Belli Oldu

HTC firması tarafından daha önce duyurusu yapılan ancak çıkış tarihi hakkında net bir açıklama yapılmayan modeli HTC One X‘in çıkış tarihi belli oldu.

Firma tarafından yapılan açıklamaya göre HTC One X modeli 5 Nisan 2012 tarihinde ilk olarak İngiltere de Q2 isimli operatör üzerinden satışa sunulacak. Diğer ülkelerde ise Nisan ayı içerisinde satışına başlanması bekleniyor.

Fiyatlandırma olarak baktığımızda HTC One X modelinin ülkemizde ortalama olarak 2000 TL veya üzerinde bir fiyattan satışına başlanması bekleniyor. Bu sayede Sensation XE modelinin de fiyatında biraz düşme olacaktır gibi görünüyor.

 

Samsung ise uzunca süredir sır gibi sakladığı Samsung Galaxy S3 modelinin çıkış tarihi hakkında net bir bilgi vermese de bir fikir oluşmasını sağladı.

Ürünün 22 Mayıs tarihinde İngiltere’de yapılacak olan bir etkinlik ile tanıtılması, Haziran ayından sonrada satışına başlanması bekleniyor. Bu sayede uzunca bir süredir bir efsane halini alan Samsung Galaxy S3 modeli ile ilgili en azından içerisinde tarihler olan bir haber yayınlanmış oldu.

Ancak firma tarafından bu bilgilerin doğrulanmadı, ortaya atılan bilgilerin ise ne kadar doğru olduğu konusunda ne yazık ki bir bilgi mevcut değil.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir