Samsung Galaxy S3 Modeli İçin İddialar Devam Ediyor

Samsung Galaxy S3 modeli pazara çıkma konusunda oldukça nazlı davranmaya devam ediyor. Bu durumda da pazarda kendisi üzerine yürütülen fikirlerin sayısı artmaya başladı.

Oldukça sert önlemler alarak dışarıya bilgi sızdırılmasını engelleyen firma sadece reklam amaçlı olarak ara bilgileri pazara sızdırıyor. Ancak pazara giren yüzlerce bilgi arasında hangisinin gerçek hangisinin fason olduğu anlaşılamıyor.

Uzunca bir süredir kullanıcıların merakla beklediği Samsung Galaxy S3 modeli için 2 yeni iddia daha pazara düştü.

İlk iddia yeni gelecek olan cihazın Android 4.0 tarafından desteklenen dokunmatik tuşlar yerine klasik olarak tercih edilen normal tuşlardan oluşması yönünde idi.

Samsung Galaxy Nexus modelinde denenen ancak başarı alınamayan dokunmatik tuşlar şimdilik Samsung Galaxy S3 modelinde olmayacak. Bir önceki serilerde olduğu gibi ekranın altındaki tuşlar normal tarzda olacak.

İkinci iddia ise ekran yapısı ile ilgili olarak geldi. Normalde kullanılan 4 sütunlu yapıdan vazgeçmeyi planlayan Samsung firması Samsung Galaxy Note modelinde kullandığı 5 Sütunlu ekran yapısını Samsung Galaxy S3 modelinde de kullanmaya hazırlanıyor.

Her ne kadar pazara ara ara bu tarz veriler aktarılsa da firma tarafından nasıl bir cihazın pazara sunulacağı konusunda halen net bir bilgi yok.

Firma tarafından sızdırıldığını düşündüğümüz 22 Mayıs tarihi dışında açıkçası yapılan tüm yorum ve iddialar şu aşamada boşlukta takılıp kalıyor.

Bakalım uzunca bir süre bu şekilde bir reklam havası yaratan Samsung Galaxy S3 modeli ne zaman, nasıl bir tasarım ve hangi özellikler ile pazara sunulacak.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir