Samsung Galaxy S3 İçin Işık Göründü

Geçtiğimiz aylarda Samsung firmasının en çok konuşulan modellerinden birisi olmayı başaran Samsung Galaxy S3 modeli için şimdi de bir tanıtım günü bilgisi sızdırıldı.

Bir basın tanıtımı şeklindeki görselin internete düşmesi ile hem yeni Samsung Galaxy S3 modelinin görünümü hem de ne zaman pazara sunulacağı üzerindeki tartışmalarda yeniden başlamış oldu.

Basına sızdırılan fotoğrafa göre 22 Mayıs 2012 tarihinde Londra kentinde yapılacak olan bir basın tanıtımı ile Samsung Galaxy S3 modeli kullanıcılara ve incelemek isteyenlere açılacak.

Bu tarih ve resimden hareket ile 1.5 ay gibi bir süreç içerisinde yeni Samsung Galaxy S3 modelinin tanıtılacağı, 2012 senesinin sonu gelmeden de pazardaki yerini alacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca yeni Samsung Galaxy S3 modeli için görselde kullanılan resim ise bu güne kadar sunulan birçok öneri ya da görselin tamamen dışında bir yapıda. Hatta ilk bakıldığında gerçeğe en yakın olanların başında bile yer verilebilir bir resim.

Görünüşe göre Samsung firması yeni Amiral Gemisi olacak Samsung Galaxy S3 modeli için metalden yapılmış bir gövde kullanacak. Ve bu sayede cihazın dayanıklılık seviyesini biraz daha üst seviyelere taşımış olacak. Bu yapı bir anlamda 4 çekirdekli bir yapıda meydana gelebilecek ısınmalarında engellemesi için kullanılmış bir yapı olabilir.

Şu aşamada henüz Samsung Firması tarafından bir doğrulama ya da yalanlama gelmedi. O sebeple yeni çıkacak olan ürün hakkında net bir bilgi de veremiyoruz. Ancak 1-2 ay içerisinde firma artık pazarda kendisine yer açabilmek adına cihazlarını duyurmaya başlayacaktır.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir