Samsung Galaxy S Gmail Sorunu

Samsung Galaxy S serisi telefonlarda Gmail kullanırken bazı sorunlar ile karşılaşılabiliyor. Bu yüzden bir çok kullanıcı başka mail servislerini kullanmayı tercih ediyor. Zira bu problem dar bir zamanda büyük bir sorun haline gelebiliyor.

Kullanıcıların sinirlerini bozan bu hatanın nedeni tam olarak bilinmiyor. Ancak tahminler Gmail’ in aşırı güvenlik önlemleri yüzünden kaynakladığı yönünde. Kullanıcıların madur olmaması için bir çok güvenlik önlemi bulunan mail servisi Galaxy S serisi telefonlarda sıkıntılara yol açabiliyor.

Hatayı çözmek için Gmail’ in güvenlik ayarlarını kontrol etmekte yarar var. Zira Gmail güvenlik sebebiyle bazı durumları engellemiş olabilir. Güvenlik ayarlarından Android işletim sistemine özel yetki atamanız da problemi gidermeniz açısında fayda sağlayabilir.

Eğer Gmail güvenlik ayalarınızda herhangi bir sorun görünmüyorsa bu sefer sorunu cihazdan gidermeye çalışabiliriz. Telefonunuzun Ayarlar kısmında bulunan Hesaplar ve Senkronizasyon bölümünde bulunan seçenekleri inceleyin. Gerekirse burada bulunan tüm seçeneklere bir tik atarak aktif hale getirin.

Sinir bozucu bir durum yaratan ve başka mail servislerini kullanmaya zorlayan bu durumu yukarıda anlatılan adımlarla gidermeniz mümkün olabiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir