Play Market’e Google Ana Sayfasında Link Verildi

Geçtiğimiz günlerde Google Play Market ismini alan Android Market şimdi de Google Arama Motoru sayfasında kendisine yer bulmayı başardı.

Ülkemizde daha aktif olarak çalışmaya başlayan Google Play ücretli uygulamaların da daha kolay indirilebilmesine imkan sağlayan sistemini ülkemizde de aktife almış ve bu sayede biraz daha etkin kullanıma sahip bir Android Market oluşturmaya başlamıştı.

Bu atak sonrasında Google ana sayfasında Play Market için birde link oluşturdu. Bu sayede kullanıcılar direkt olarak Google sayfasından Android Market yani Google Play Market sayfasına erişim sağlayabilecekler.

Genelde telefon üzerinden bağlantı yaptığımız Google Play Market sayfasına internet üzerinden giriş yapmak, detaylara bakmak ve indirmek istediğiniz programı seçmek oldukça kolay bir hale getirilmiş durumda.

Ayrıca dileyen bilgisayarına indirdiği uygulamaları direkt olarak telefonuna kurabilirken dileyen de telefonu üzerinden Google Play Market sayfasında uygulama ismi ile arama yaparak uygulamayı kurabilir telefonuna.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir