Piranha Quattro 5.0 inç TV Özellikli GPS Navigasyon Sistemi

Yaşam gereği sürekli bir yerden başka yerlere gider ve geliriz. Hayatın bir parçası olan ulaşım insan hayatı için oldukça önemlidir. Günlük hayatımızın belli kısmı sürekli bir yerlere ulaşma çabası içerisinde geçer. Bunun birçok etkeni olmasına rağmen gündelik hayatta ulaşımın kullanıldığı genel etkenler işe gitme, akraba ziyaretler, bayram ziyaretleri, iş toplantısı olan kişilerin şehir dışı seyahatleri ve buna benzer uzun soluklu ve kısa mesafeli yolculuklardır. Gerek eve gerekse de iş yerlerimize giderken ya toplu taşıma araçlarını yada kendi hususi otomobilimizi kullanmak durumundayız. Piranha Quattro 5.0 Navigasyon sistemi ise iş yerleri araç mesafesi ile kat edilecek durumda olanlar, şehirlerarası yolculuklarda ve yeni şoförlüğe adım atanlar için oldukça faydalı bir rehberdir.

Çok az bir kesimin işi yürüme mesafesinde olduğu için bu tür ulaşım araçlarının kullanılması kaçınılmazdır. Kendi hususi arabamızla yolunu izini bilmediğimiz bir şehirde ne kadar usta şoför olsak da yerler ve yollar yabancı geldiği için bir rehbere ihtiyaç duyarız. Piranha Quattro 5.0 Navigasyon sistemleri 5 yıl gibi uzun süre garantisi olan ve birçok yazılım özellikleri ile her ilimizde kullanıma uygun bir teknolojik üründür. Piranha Quattro 5.0 Navigasyon sisteminde 81 il ile 548 ilçenin tam ayrıntılı haritasını yazılımında bulundurarak Türkiye’nin her yerinde rehberimiz olmaktadır.

Ayrıca Piranha Quattro 5.0 Navigasyon sistemleri yakınlarda bulunan özel yerleri eczane, hastane, karakol ve sinema solanları gibi yerleri de belirtmektedir. Simülasyon desteği ve gps bağlantı özelliği sayesinde güncelleme yapılarak değişmiş olan yer verileri de kolaylıkla aktarılabilmektedir. Piranha Quattro 5.0 Navigasyon sistemleri sahip olduğu bu özellikleri ile hiçbir yerde sürprizler yaşatmamakta ve gideceğimiz yeri kolay bir şekilde bulmamızı sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir