Operation Raccoon City İnceleme Sürümü Çıktı

Daha önceki dönemlerde firma tarafından görselleri dağıtılan Operation Raccoon City isimli oyunun şimdi de yazılımcılar ve inceleme yapanlar için özel olarak hazırlanan inceleme sürümü çıktı.

Oyunda William BİRKİN isimli karakter G-Virüs adı verilen bir virüsü kendisine enjekte etmesi ve virüsü şehre yaymaya başlaması olaylar döngüsü de başlamış oluyor.

Oyun bir anlamda Resident Evil 2 ve 3 de yaşanan bazı olayların yeniden yaşanmasına fırsat verdiği ve ona benzediği için serinin hayranları tarafından da incelenecek ve talep görecek bir oyun halini alabilir.

Oyuna siz yani oyuncular USS Forse ekibi olarak dahil oluyorsunuz. Sizin virüs bulamamış olmanız ile zaman içerisinde şehirde hayat iyice kontrolden çıkıyor ve Zombi istilası giderek büyümeye başlıyor.

Oyun temel anlamda dünyayı kurtarmak üzerine kurulu. Ancak tek başınıza oynamak hiçbir zevk vermiyor. Bu sebeple oyunu her daim online olarak çoklu oyuncu modunda oynamanız gerekecek.

Bu anlamda biraz sıkıntılı bir durum. İstediğiniz an oyunu oynayabilmeniz ise ancak sanal zekanın oyuna girmesi ile mümkün oluyor. Bu da hiç zevk veren bir durum olmuyor.

Kısacası henüz inceleme modunda olan oyun yakın dönemde piyasaya sürüldüğünde ne kadar beğeni alır bilinmez ancak ilk etapta çok da başarılı bir oyun gibi görünmedi.

Elbette ki bu tarz oyunları sevenler için büyük bir oyun olacaktır ancak yeterli gelişmişlik boyutuna ne yazık ki ulaşamamış durumda.

Bakalım Operation Raccoon City isimli yeni zombi oyunu piyasaya ne zaman çıkacak ve çıktığında nasıl bir satış rakamları ile karşı karşıya kalacak.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir