Nvidia Yeni Bombasını Hazırlıyor

Nvidia firması geçtiğimiz hafta GTX 680 ismini verdiği yeni ekran kartı ile pazarda adını yine üst seviyede konuşulanlar listesine çıkarmış ve bombayı patlatmıştı. Ancak yeni ürün tanıtımından sonra Sosyal Medya’da yayınladığı bir resim ile ortalığı karıştırmayı başardı.

Kendi logosunun bulunduğu bir zeminin fotoğrafını yayınlayan firma resme sadece yakında ibaresi koyarak hiçbir bilgi vermedi. Yeniş bir ürünü pazara sunmasının hemen arkasından bu şekilde bir görselin esrarengiz bir şekilde yayına alınması elbette ki internet âleminin bir anda spekülasyonlara boğmayı başardı.

Yapılan yorumlar arasında firmanın yeni nesil bir ekran kartını (Çift Çekirdekli Yapıda) yakında pazara sunacağından tutunda firmanın yeni bir bilgisayar kasası ürettiği, başka bir pazara giriş yapacağı gibi birçok spekülatif haber yayınlanmaya başlandı.

Henüz firma tarafından bir açıklama yapılmadı ancak Nvidia firması özellikle AMD ile olan yarışında oldukça ön sıralarda gitmeye devem ediyor. Ve bu durumu sürdürmek içinde zamanla yarışarak yeni ürünlerini pazara sunmaya devam ediyor.

Bakalım esrarengiz fotoğraf ve logonun arkasından nasıl bir ürün pazara sunulacak, kullanıcıya nasıl bir platform üzerinden bir hizmet verilecek.

Merakla beklemedeyiz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir