Nokia Belle İncelemesi

Belle, Nokia’ nın Symbian işletim sistemini kullanan kullanıcıları için geliştirdiği yeni işletim sistemidir. Telefonunuza indirebileceğiniz Nokia Belle güncellemesiyle birlikte telefonlar pek çok özellik kazanarak hızlarında gözle görülür derecede bir artış olacak.

Nokia belle kullanıcılarına daha önce olduğundan çok daha fazla kişiselleştirme avantajı sunuyor. Kolaylıkla kendinize göre düzenleyebileceğiniz sayısı altıya kadar çıkabilen anasayfa özelliği ile en çok kullandığınız uygulamalar sadece bir kaç dokunuş uzağınızda.

Güncelleme ile ilk göze çarpan şey grafiksel açıdan olan değişim. Iconlar daha büyük ve canlı duruyor. Telefonunuzu tasarruf modunda kullansanız bile grafikler çok hoşunuza gidecek.

Nokia Belle kullanıcılarına görsel açıdan gelişmiş güzel bir tarayıcı imkanıda tanıyor. Bu tarayıcı ile internetteki videoları yüksek kalitede izleyebiliyorsunuz. Bununlada kalmıyor 30 kareye kadar HD video kaydı yapabilen pek çok medya içerikli uygulamada sizleri bekliyor. Ayarlara ve belli başlı özelliklere ulaşmayı kolaylaştırmak için eklenen bildirim çubuğu ile menüler çok daha sade duruyor. Ayrıca çok çeşitli uygulama yelpazesinden seçeceğiniz uygulamalar ile hayatınızı kolaylaştırmak sizin elinizde.

Nokia Belle kapsamlı bir güncelleme olduğundan bu güncellemeyi yapabilmek için telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanız gerekiyor. Güncelleme işlemine başlayabilmeniz için bilgisayarınızda güncel Nokia Suite programının olması gerekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir