Ne İçin iPad Almalı?

Apple’ın popülaritesi, teknoloji düşkünlüğü, yapılan reklamlar ve daha fazlası… Tum bunları birleştirdiğimizde karşımıza çıkan ürünlerden birisi iPad oluyor. Kişilerin teknolojik düşkünlüklerini tüketici odaklı reklamları bir kenara bırakacak olursak neden iPad aldığımızı veya neden bir iPad’e ihtiyacınız olduğunu ya da olmadığını hiç düşündünüz mü?
Eğitimcilerin derste kullanmak, mühendislerin çalışmaları daha iyi organize etmek, multimedya düşkünlerinin multimedya deneyimini bir adım ileri taşımak için tercih ettiğini iPad’in kullanıcı kitlesinde garip bir durum var.
Özellikle her yeni sürümde yükseltme yanlısı kişilerin kol gezdiği durumdan bahsedecek olursak kullanıcı kitlesinde bu yükseltmenin neden yapıldığına dair önemli bir sebep-sonuç ilişkisi bulunmuyor.
Her daim biraz daha iyi ve dikkat çeken özelliklerin işlevselliğin ötesinde son teknolojiyi yakalamak adına tercih edilmesi tüketim çılgınlığını destekleyen noktalardan birisi olarak dikkat çekiyor.
Bu nedenlerden dolayı yeni bir iPad’in size getiri sağlayıp sağlamayaçağını değerlendirmek ve sonrasında gerçekçi tercihler yapmak bütçenize destek olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir