Mobil WordPress Dönemi

Bildiğimiz üzere internet teknolojilerinin geldiği son ve en önemli noktalardan birisi olarak WordPress teknolojilerini rahatlıkla gösterebilmekteyiz. Biliyoruz ki artık web sitelerinin birçoğu, daha geniş kullanıcılara hitap edebilmek için mobil uyumlu hale geliyor ve sitelerini telefonlara göre uyarlıyor. Önceden bunun için özel bir yazılım gerekiyordu ve çok meşakkatli bir işlemdi.

WordPress sistemin en önemli özelliği, hiç kuşkusuz ki eklentiler eşliğinde çalışabilme özelliğidir. Artık web sitelerinizi çok rahat ve hızlı bir şekilde mobil uyumlu yapabilmek için eklenti geliştirildi.

Sizlerde web sitelerinin kullanım alanını yaygınlaştırmak ve daha geniş kitlelere hitap edebilmek için web sitelerinizi mobil uyumlu yapabilirsiniz. Bunun için son dönemde en çok kullanılen eklenti WordPress Mobile Edition eklentisi olarak biliniyor. Bu mükemmel eklenti ile kolay yoldan sitenizi mobil uyumlu yapabilir ve mobil temayı dilediğiniz gibi eklenti panelinden düzenleyebilirsiniz.

Zaman içerisinde web siteleri için daha kaliteli eklentilerin ortaya çıktığı web siteleri için bundan böyle Mobil dönem de başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir