Koss PortaPro Kulaklık İnceleme

Kulaklık denilince hepimizin aklına Sony, Philips gibi markalar gelir. Özel amaçlar için kullananlar dışında yakın biraz zamana kadar Sennheiser, Boss, Koss gibi markaları bilmezdi.

Bu ürünler, muadillerine göre biraz pahalı olduğu için Türkiye’de satışı oldukça sınırlıydı. Ekonominin güçlenmesiyle standart kullanıcılar da artık bu ürünleri rahatlıkla satın alabiliyor.

Bugün size tanıtmak istediğim marka “Koss PortaPro”. Merkezi ABD’de bulunan Koss firması tarafından üretiliyor. 1950 yılında kurulan firma kulaklık ve müzik sistemleri üzerine odaklanmış.

Koss firmasının ürettiği kulaklıklar ilginç tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Koss PortaPro’da bu ilginç tasarımlı modellerinden biri.

Koss firması ürünlerine ömür boyu garanti veriyor. Her markanın garanti şartlarında olduğu gibi kullanıcı hataları bu garantiyi kapsamıyor.

Teknik Detaylar

Frekans Aralığı: 15 – 25.000 Hz

Empedans: 60 Ohm

Hassasiyet: 101 dB SPL/1mW

Distorsiyon: <0.2%

Kablo: Düz, Çift Girişli, 1,22 m

Eğer kulaklık ile sık müzik dinliyorsanız ve ses kalitesine önem veriyorsanız Koss PortaPro’yu değerlendirebilirsiniz. Negatif olarak Koss PortaPro’nun uzun süre müzik dinlenmesi durumunda hafif ağrı yaptığı belirtmeden geçmeyelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir