Kategori arşivi: Donanım

Sony HDR-PJ30VE Full HD Video Kamera Ürün İnceleme

Hayatımızın bütün ilklerini kameraya kaydetmek isteriz. Diploma törenimiz, doğum günlerimiz, düğünümüz, evlilik yıldönümümüz, bebeğimizin doğumu; kısacası hayatımızda tekrarı olmayacak en mutlu anlarımızı kaydedebilmek çok değerlidir. Bu görüntüleri yıllar sonra izlediğinizde biraz güler ve bir parça da hüzünlenirsiniz. En güzel anlarımızı en güzel şekilde görüntüleyebileceğimiz bir kameradan bahsetmek istiyorum size. Sony HDR-PJ30VE Full HD Video Kamera Ürün İnceleme yazısına devam et

Toshiba Store Alu2 vs LG XD5 Mini Taşınabilir Diskler

Teknolojinin gelişmesi ile artış gösteren bilgisayar kullanımı sayesinde kullanıcılar fotoğraf, video, program gibi dosyalarını arşivleme şansını yakaladılar.Bilgisayarların sağladığı hafıza miktarı yeterli olmadığı zamanlarda harici hafıza birimlerine ihtiyaç duyuldu. İşte tam bu noktada Taşınabilir Diskler devreye girmektedir. Toshiba Store Alu2 vs LG XD5 Mini Taşınabilir Diskler yazısına devam et

Logitech M310 Kablosuz Mouse İle Kontrol Sizde

Bilgisayarların olmazsa olmaz aksesuarları bulunmaktadır. Bunları: klavye, mouse, hoparlör vs. Şeklinde sıralayabiliriz. Aksesuarlar arasında bilgisayarın kontrolünü elimizde bulundurduğumuz mouse’lara borçluyuzdur. Diğer aksesuarların yanı sıra olmazsa olmaz diyebileceğimi mouse’lar son dönemde oldukça gelişmiş özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır. Logitech M310 kablosuz mouse tüm kontrolü kullanıcıların eline vererek onlara eşsiz bilgisayar kullanım deneyimi yaşatıyor.

2.4 GHZ teknolojisi ile 10 metre kesintisiz kablosuz özgürlüğe sahip olabileceğiniz Logitech M310 kablosuz mouse modeli ile artık bilgisayar başında bel ve boyun ağrıları çekmek zorunda değilsiniz. Yattığınız yerden, uzanmış bir şekilde bilgisayarınızı yönetmenize imkan veren kablosuz mouse’lar alanında yeniliklere doymuyor. 1000 dpi tarama ve 12 ay pil ömrü ile tam kontrol bilgisayar kullanımının zevkini çıkarın. Bileklerden parmaklara kadar tam konfor, yumuşak dokulu yan yüzeyler ve ergonomik dizayna sahip bu model kullanıcıların beklentilerinin bir hayli üzerinde görünüyor. Tak çalıştır özelliği yeni nesil işletim sistemleri ile uyum sağlayan bir yapıya sahiptir.

Logitech kaltesini üzerinde barındıran Logitech M310 kablosuz mouse modeli yüksek performansı ile göz dolduruyor. Kullanım mesafesi ve rahatlık bakımından oldukça kullanışlı bir yapıya sahip bu model zarif yapısıyla tam bilgisayar kullanımını zevkli hale getirecek. Kullanışlı yapısı, şık tasarımı, uzun ömürlü yapısıyla bilgisayarınızın kontrolü artık sizin elinizdedir.  Bilgisayar başında tam kontrol isteyenlere uygun bir üründür.