Kindle Fire HD İnceleme

Her ne kadar iPad kadar popüler olmasa da Amazon firmasının ürettiği Kindle Fire geniş bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Amazonun yeni nesil tableti Kindle Fire HD’nin ABD’de resmi olarak satışı başladı.

Amazon; video, müzik, film, belgesel gibi sahip olduğu lisanslı zengin içeriği Kindle Fire HD kullanıcılarına çok düşük ücretler karşılığında sunuyor. Örneğin yıllık 79 USD ödeyerek binlerce programı, binlerce müziği ve kitabı ücretsiz olarak edinebiliyorsunuz. Ayrıca satın aldığınız üyelik paketi sayesinde Amazon.com’dan yapmış olduğunuz alışverişlerde kargo ücreti ödemiyorsunuz.

7 ve 8.9 inç olarak iki farklı boyutta satışa sunulan Kindle Fire HD, tablet kullanmak isteyen ve fazla para harcamak istemeyen kullanıcılara hitap ediyor.

Dokunmatik ekranı, andorid işlerim sistemi ile temel ihtiyaçlarınızı çok rahat bir şekilde karşılayabilecek bir ürün.

Türkiye’de Kullanımı

Kindle Fire HD diğer tabletler gibi Türkiye’de sorunsuz kullanılabiliyor. Yalnız Kindle Fire HD’nin ön plana çıktığı film, dizi, kitap gibi uygulamaları kullanabilmek için ABD’de bulunmanız veya ABD ip adresi kullanmanız gerekiyor. Özellikle film, dizi ve mp3 lerden yararlanabilmek için Amazon sizden ABD kredi kartı talep edebiliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir