iPhone’nunuzu GelaSkins ile Kişiselleştirin

Günümüzde en çok kullanılan akıllı telefonların arasında bulunan iPhone  için kişisel özelliklerinizi yansıtabileceğiniz kılıflar satın alabilirsiniz. 

Her insanın kişisel özellikleri farklıdır. Bu kişisel özellikleri dışa yansıtmak ise hem davranışlarımız ile hemde kişisel eşyalarımız ile mümkün olacaktır. Günümüzde akıllı telefonlar arasında en çok kullanılan cihaz olan iPhone ile kişisel görüşünüzü biraz olsun ifade etmeniz mümkün kılınıyor.

Genel olarak sıradan siyah-beyaz kapağa sahip iPhone için farklılık yaratmak isteyenler çeşitli kılıflar kullanıyorlar. Ancak bu kılıfların kalitesi büyük önem taşıyor. Zira bu kılıflar kişisel özellik ve zevkleri yansıttığı için başkalarının hoşuna gitmeyebilir. Bu yüzden bir süre sonra bunu çıkarmak isteyebilirsiniz. Ancak piyasada kalitesiz kılıflar telefondan ayrılırken cihaza zarar verebiliyor.

Geçenlerde karşılaştığım GelaSkins ise diğer kılıflardan ayrılıyor. Bu kılıfların tasarımları uzman kişiler tarafından hazırlanıyor. Aynı zamanda satın aldığınız kılıf ile uyumlu olan ekran görüntüsünü de telefonunuza yükleyerek kılıf ile tam bir uyum sağlamış oluyorsunuz. Kılıfları çıkarırken telefona herhangi bir vermemesi ise özellikle belirtilmesi gerekilen bir özellik. Zira bir çok kılıf bir süre sonra cihazda çizilmelere veya izler bırakmaya başlıyor ancak GelaSkins de bu olay yaşanmıyor.

iPhone kılıfları arasında bir türlü size özel olacak ve kişisel düşüncelerinizi yansıtacak kılıflar bulamıyorsanız GelaSkins sizin aradığınız kılıf olabilir. Uzman tasarımcılar tarafından hazırlanan ve üretim aşamasında 3M malzeme kullanılan bu kılıflar hem cihazınızı koruyacak hemde sizin kişisel düşüncelerinizi çok iyi yansıtacaktır. Fiyatı olarak ise oldukça uygun olan bu kılıfları çoğu yerde 25 TL gibi bir ücretten temin edebilirsiniz. Ürünleri incelemek için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

Ürün hakkında hazırlanmış olan videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir