iPhone Müzik Player Problemi

iOS 7 ile birlikte, alttan yukarı çekerek açtığımız denetim merkezinde ve arka planda müzik çalarken kilitli ekranda çıkan kontrol tuşları bazen çalışmayabiliyor.Hem iphone 5 hem de iphone 4S de karşılaştığım bu sorunun çözümü oldukça kolay.

Ana ekran tuşuna ve telefonu kapatma tuşuna birlikte basılı tutarak telefonun soft reset denilen işlem yapılarak açılıp kapanmasını sağlayın. Telefon açılınca sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.

Sorun çözülmezse veya farklı bir hatayla karşılaşırsanız lütfen burdan bizimle paylaşın, çözmeye çalışalım.

iPhone Müzik Player Problemi” üzerine 3 yorum

  1. Kulaklıkla müzik dinlerken müzikler hızlı sarmaya başlıyor şarkıdan şarkıya atlama yapıyor telefonum 4s daha önce 3gs vardı voice kontrole geçiyordu yukardaki hatalarıda yapıyordu kulaklık çıkışını portu değiştittirdim yine aynı sorunlar oldu 4s aldım bundada var şuan lütfen yardım!!!

  2. Merhaba.telefonum iPhone 6 YouTube dan yada Shazam dan müzik dinlerken ekranı kilitlendiğim de müzik kesiliyor tekrar açtığın zaman devam ediyor.yani kilitli ekran yaptığın zaman kapanıyor.bununla ilgili yardımcı olabilirmisinşz.teşekkür ederim şimdiden.iyi günler

  3. Merhaba 2 gün önce garip bir olay oldu kulaklıkla müzik dinliyordum daha sonra kulaklığı çıkarıp taktığımda uygulama arka planda çalmamaya başladı şuanda telefonu kilitlediğimde ve uygulamadan çıkınca müzik duruyor girince tekrar çalıyor yardımcı olursanız sevinirim telefonum 5s

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir