iPhone Kullanıcılarına Türk Navigasyon Sistemi

Apple kullanıcılarının bir çoğu navigasyon sistemlerini kullanıyor. Türk iPhone kullanıcıları için yeni bir uygulama daha boy gösterdi.

 NavTürk’ ün geliştirdiği Live Navigation uygulaması, navigasyon sisteminden vazgeçemeyen Türk kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlıyor. Büyük şehirlerde yaşayan iPhone kullanıcıları veya seyahet eden kullanıcılar için Live Navigation iyi bir seçenek olacak nitelikte.
 AppStore’ da en çok tercih edilen uygulamalar arasında ilk sırada yer alan uygulamada 81 ilin tamamı 600 ilçeyle sokak detaylarına inecek kadar ayrıntılı bir şekilde işlenmiş durumda. Ayrıca uygulamada kayıtlı bir şekilde bulunan 300 bin önemli nokta ile gideceğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
 NavTürk tarafından sürekli olarak geliştirilen radar ve EDS özellikleri ile kullanıcıları hız durumuna göre uyarabilen Live Navigation, aynı zamanda kullanıcıların bulundukları yeri mail, SMS veya sosyal medyalarda  paylaşabilmelerini sağlıyor. Bazı uygualamalar gibi her güncellemede ek ücret istemeyen, güncellemeleri ücretsiz olarak kullanıcılarına sunan uygulama bu özelliği ile tercih sebebi oluyor. Ayrıca bir çok navigasyon uygulamasında olduğu gibi sesli uyarıların kalitesizliği bu uygualamada yok. Ses uyarılar Türkçe’ ye göre yapılandırıldığı için uygulamanın sesinden sıkılma gibi bir durum söz konusu olmuyor. Çoğu navigasyon sisteminde dokunma hassasiyeti berbat durumda ve harita yakınlaştırıldığı takdirde düşük çözünürlüğe sahip bir görüntü sunuyor ancak Live Navigationda dokunuş hassasiyeti gayet güzel ve görüntü kaliteside hiç fena sayılmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir