iPad 3 Ne Kadar İyi Olacak

Apple’ın teknoloji dünyasını değiştiren tableti iPad’in yeni sürümü iPad 3’ün duyurulacağına dair söylentiler bir hayli yayılmış durumda. iPad ile büyük bir değişimi tetikleyen, iPad 2 ile yerini sağlamlaştıran Apple’ın iPad 3 ile neler getireceği merak konusu. Yeniliklerle birlikte iPad 3’ün ne kadar iyi olabileceğiyse kullanıcıları düşündüren en önemli noktalardan birisi olarak dikkat çekiyor.

Yeni iPad’de beklenilen en önemli yenilikler arasında tasarım, işlemci, grafik gibi konular geliyor. iPad 3’ün şu özelliklerle ön plana çıkması bekleniyor:

Geliştirilmiş pil ömrü: iPad 3’ün A6 işlemci ile birlikte en azından iPad 2 kadar iyi pil ömrüne sahip olması bekleniyor. Apple’ın bu güne kadar pil ömrü bakımından iPhone ve iPad üzerinde bir önceki versiyona kıyasla daha iyi performans sunamadığını göz önüne alacak olursak bu önemli bir gelişme.

Ses tanıma özelliği: Sesli yanıt ve kontrol sistemlerine ilgi duyanlar için iPad 3’ün ses tanıma özelliğinin olabilecek olması etkileyici yenilikler arasında yer alıyor.

Daha iyi hoparlörler: iPad 2 ile daha iyi duruma getirilen hoparlör performansının iPad 3’te biraz daha iyileştirilmesi bekleniyor.

4G teknolojisi: Apple’ın 4G teknolojisine sahip ilk ürünü iPad 3 olabilecek olması Apple hayranlarına heyecan veren noktalar arasında yer alıyor.

Daha iyi kamera: iPad 2’nin en zayıf yönlerinden birisi olan kamera donanımının iPad 3 ile HD kalitesinde FaceTime görüntülü konuşma gerçekleştirebilecek şekilde olması bekleniyor.

Daha yüksek ekran çözünürlüğü:  1024×768 ekran çözünürlüğüne sahip olan iPad 2’den farklı olarak iPad 3’ün 2048×1536 ekran çözünürlüğe sahip olabileceği tahmin ediliyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir