Instagram Artık Android’de

Apple İOS işletim sistemine sahip cep telefonlarında sıkça karşımıza çıkan ve pek çok kullanıcı tarafından kullanılan Resim Düzenleme Yazılımı Instagram artık Android İşletim Sistemi kullanan cep telefonları içinde kullanılabilecek.

Android 2.2, Android 2.3, Android 3.0 ve Android 4.0 sürümlerinde ve ara sürümlerde kullanılabilir olacak olan resim düzenleme yazılımı ile birçok değişiklik ile çektiğiniz fotoğraflar üzerinde oynamalar yapmanız mümkün hale gelecektir.

Birçok Resim Düzenleme Yazılımından daha performanslı sonuçlar veren Instagram ayrıca Google Android 4.0 tarafından sunulan Tuşsuz yapıya da uygun bir şekilde çalışabiliyor.

Ücretsiz olarak indirilmek üzere Android Market (Google Play Market) sayfasından dağıtıma başlanılan uygulamayı telefonunuza indirerek dilediğiniz fotoğraf üzerinde oynamaya yapabilir, bu oynamaların uygulandığı fotoğrafları sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Yazılım kullanım yönünden oldukça kolay bir yapıya sahiptir. Bu sebeple kullanıcılar zorlanmadan işlem yapabilirler. Ayrıca yazılım çok fazla güç ve ram tüketmiyor.

Firma tarafından İOS için uzunca bir süre önce çıkarılan yazılımın neden Android için bu kadar geç geldiği ise biraz düşündürecek bir konu olacaktır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir