HTC One Serisi İle Görücüye Çıktı

Son dönemde yeni modellerini piyasaya sürmeye devam eden HTC firması yeni ürünlerinden oluşan One serisinin duyurusunu yaptı.

Android 4.0 ile gelen ve yeni HTC Sense ara yüzü kullanan bu cihazlar bir anlamda HTC firmasının atladığı bir basamak olarak ele alınabilir.

Yeni serisinde hem işlemci özelliklerine hem de kamera ve müzik özelliklerine daha fazla zaman ve güç ayıran firma bu sayede gençlerden oluşan kullanıcıları da ele geçirmeyi amaçlıyor.

Firma tarafından yakın dönemde artık fazla ürün ve model üretmeyeceğiz açıklaması gelse de 2012 yılı başladıktan sonra One serisi ile kısa süreli bir gövde gösterisi yapmayı başardılar.

Ne zaman satışlara gireceği bilinmeyen bu seride bulunan 3 telefonda birbirinden renkli özellikleri ile kullanıcıları kendisine bağlayacak cihazlar gibi görünüyor.

Üzerinde 1.5 GHz lik 4 çekirdekli işlemci bulunan HTC One X modeli ise bu seride bulunan 3 cep telefonu arasında özellikleri ile bir anda aradan sıyrılmayı başaran bir ürün oluyor.

HTC One V ve HTC One S modelleri ise kendi aralarında işlemcileri ve özellikleri ile kıyasıya rekabete girmeye hazır iki cihaz olarak göze çarpıyor.

2012 yılının ortasında bu savaşa Samsung ve Sony gibi firmalarında ellerinde bulunan kozlarla girmeleri sayesinde oldukça renkli, çekirdekli ve kullanışlı telefonlar görebileceğiz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir