HTC One Satışına Başlandı

HTC firması tarafından pazara sunulması beklenilen HTC One serisinin ilk 2 cihazı firma tarafından ilk olarak Almanya pazarında satılmaya başlandı.

Media Mark mağazalarında satışa sunulan HTC One X ve HTC One S modelleri iki gün içerisinde binlerce meraklı müşteri tarafından incelendi ve birçok yorum yapılmaya başlandı.

Henüz ülkemizde satışına başlanılmayan cihazların satış fiyatları da ülkemize göre şu aşamada oldukça düşük olacak gibi görünüyor.

Media Mark tarafından satılmaya başlanılan cihazlardan HTC One X modeli 579 Euro etiketi ile satışa sunulurken HTC One S cihazı ise 519 Euro gibi bir fiyattan satışta olacak.

Özellik performansa olarak daha önce hakkında çok fazla konuşulan ama ortada bir örneği olmadığı için net bir bilgi sunulamayan One serisi hakkında yakın dönemde birçok inceleme çıkacaktır.

Nisan – Mayıs ayı gibi ülkemizde de satışa sunulması beklenilen cihazın ülkemizde 1800 TL üzerinde bir fiyatla satılması bekleniyor. Vodafone tarafından getirilmesine kesin gözüyle baktığımız cihaz birkaç hafta içerisinde Türkiye pazarı için kesin bir tarihe kavuşacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir