Google Nexus Tablet ve Fiyatı

Google’ ın  ASUS firmasıyla anlaşmalı olarak bir tablet çıkaracağını daha önce söylemiştik. İşte bu tablet için artık son noktalar atılıyor. İki büyük firmanın ortaklaşa çıkaracağı 7 inc ekran genişliğine sahip olacak tabletin 7 Mayıs da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Asus tarafından yapımı üstlenilen tabletin artık son aşamalarda olduğu söyleniyor. Hatta bazı yabancı kaynaklarda Nexus tabletin fiyatı bile verilmiş durumda. Sitelerde geçen söylentilere göre Google Nexus tablet çok ucuz bir fiyatla piyasaya sürülecek. Kaynaklarda belirtilene göre Nexus tablet 149$ ile 199$ arasında bir fiyat ile piyasaya sürülecek.

Tabletin bu şekilde bir fiyat ile piyasaya sürülmesi tabletin kalitesi konusunda soru işaretleri oluşturuyor. Bana göre Google tablet bilgisayarı iki değişik format ve fiyatta satışa sunacak. Ancak hala kesin bir haber tabi ki yok.

Daha kesinleşmeyen bir diğer konu ise tablet bilgisayarın isminin ne olacağı. Google’ ın yeni tablet bilgisayarını Nexus Play ismiyle mi yoksa sadece Nexus olarak mı piysaya süreceği hala belli değil.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir