Galaxy Tab 7.7 Türkiye’de Satışa Sunuluyor

2011 senesinde yapılan IFA Berlin etkinliğinde kullanıcıların beğenisine sunulan Samsung Tab 7.7 geçen sürenin sonunda artık Türkiye sınırları içerisinde de kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Avea firması tarafından sözleşmeli olarak kullanıcıların beğenisine sunulması planlanan Samsung Galaxy Tab 7.7 tablet bilgisayarının 30 Mart yani bugün itibariyle Avea bayilerinden satışa sunulması bekleniyor.

24 aylık sözleşme ile kullanıcılara sunulacak olan üründe kullanıcıların seçebilecekleri iki farklı tarife olacak. Tarifelerden birisinde aylık 159 TL’lik bir ödeme yapılacak iken diğer pakette 129 TL’lik bir ödeme yapılacak gibi görünüyor. Firma tarafından sunulan paketlerin içerisinde cihazın yanında görüşme, sms ve internet gibi ilave hizmetler bulunuyor.

1.4 GHz’lik Çift Çekirdekli işlemciye sahip olan üründe 3 MP’lik arka kamera, 2 MP’lik ön kamera ve 16 GB lık dahili hafıza bulunuyor.

Android 3.2 Honeycomb ile gelmekte olan cihazın kullanmak ise diğer tablet bilgisayarlarda olduğu gibi oldukça kolay bir yapıya sahip.

MicroSD Kart ile 32 GB seviyesine kadar ek hafıza ekleyebileceğiniz cihazın multimedya özelliklerinden de sonuna kadar faydalanabiliyorsunuz.

Her ne kadar Yeni iPad kadar kaliteli bir ekrana sahip olamıyor olsa da kullanıcı için oldukça başarılı bir ekran deneyimi sunmayı başarıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir